Hakkımızda

Hakkımızda & Tarihçe

Çetin Motor Yenileme Ltd. Şti. 1987 yılında kurulmuştur.

Günümüzde 27 çalışanı, 6 servis aracı ve 2 şube ile motor yenileme ve kapak revizyon sektöründe hizmet vermektedir.

Yetkili bir araç bakım servisinin taşeronlarına yaptırdığı işlemler arasında maliyet yükü ve riski en yüksek işlem motor yenilemedir. Servis işçiliklerinde garanti süresinin 2-3 yıl olduğu günümüzde motor yenileme işlemlerinde yaşanan bilinçsizlikler, düşük kalitede motor revizyonlarına neden olmakta, yaşanan problemler para ve zaman kaybına, müşteri memnuniyetsizliğine ve üretici firmanın imajının zedelenmesine yol açmaktadır.

Bundan dolayı atölyemiz, 1997 yılından itibaren TSE 11954 belgesi ve 2008 yılında ISO 9001:2008 Bureau Veritas Belgelendirme ile günümüz teknolojisine paralel gelişmeleri takip edip, makinalarını yenileyerek motor ve kapak revizyonunda Toplam Kalite’nin arttırılmasını hedeflemiştir.

Çetin Motor; Gelişmiş Motor Yenileme (GMY) ile birlikte hizmet veren güçlü bir ağın temsilcidir.

 

Kalite Politikamız

Verdiğimiz hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı, iyi bir “Kalite Yönetim Sistemi” oluşturmayı, etkin bir şekilde uygulamayı ve her geçen gün kendi standartlarımızı geliştirmeyi temel ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Bunu gerçekleştirirken, müşterilerimizin istek ve beklentilerine göre tanımlanan hizmetlerimizi, yasal şartlar çerçevesinde ve eğitilmiş personel ile daha kısa sürede ve daha ekonomik olarak vermeyi, müşteri memnuniyetini sürekli olarak arttırmayı, işbirliği yaptığımız iş ortaklarımıza yüksek tasarruf ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan ürünler sunmayı, dünyada sektörümüz ile ilgili gelişmeleri izleyerek, bunları ülkemize getirmeyi ve müşterilerimizin istifadesine sunarak, sektörümüzün en iyisi olarak kalmayı hedefliyoruz.

İnsana yapılan yatırımın en değerli yatırım olduğunun bilincinde olarak, sahip olduğumuz insan kaynağının kalitesini ve gücünü arttırma konusunda, Eğitim Faaliyetlerini önemle değerlendirmekte, tüm çalışanlarımızın kalite hedeflerimiz doğrultusunda eğitimini sağlamakta ve bunu sürekli kılmakta kararlıyız.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4